Vaša spokojnosť je našou prioritou

• Sťahujeme a vypratávame s úsmevom • Vždy sa prispôsobíme vaším požiadavkám

Čo Vám ponúkame

Sťahovanie firiem a kancelárií
sťahovanie kancelárií
Sťahovanie firiem. Sťahovanie Extra zabezpečuje komplexné sťahovanie firiem, kancelárií, skladov a rôznych inštitúcií či prevádzok. Profesionálne a výhodne.

Sťahovanie kancelárií. Postaráme o celý proces sťahovania kancelárie a firmy, v čo najkratšom čase. Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti sťahovacích služieb.

Vypratávanie firiem a kancelárií
vypratávanie kancelárií
Okrem sťahovania firiem a kancelárií ponúkame aj vypratávanie kancelárie, vypratávanie firiem, vypratávanie skladov a odvoz starého nábytku už od jedného kusu.

Odvoz a likvidáciu starého nábytku poskytujeme už od jedného kusu. Ponúkame rýchly odvoz nábytku za najvýhodnejšie ceny.

Preprava a odvoz od 1-kusu
Sťahovanie nábytku
Sťahovanie kancelárie, poprípade sťahovanie celej firmy dokážeme zabezpečiť tak, aby nebol narušený plynulý chod Vašej kancelárie, firmy, či inej prevádzky.

Takmer každá firma počas svojho pôsobenia vymení aspoň raz za celé svoje fungovanie staré priestory za nové. Presťahujeme Vás bezpečne a rýchlo. Váš čas tak môžete nerušene venovať svojmu podnikaniu.

Prečo práve my?

Férovosť

Vždy sa držíme dohodnutej ceny sťahovania firiem.

Zodpovednosť

K vášmu nábytku sa správame ako k vlastnému.

Rýchlosť

Vieme že to chcete mať čím skôr za sebou.

Spoľahlivosť

Máme dlhoročné skúsenosti so sťahovaním nábytku.

Cenník sťahovania/vypratávania

Sťahovanie nábytku
 49 €/hod
2 pracovníci + nákladné auto
Vypratanie starého nábytku
49 €/hod
2 pracovníci + nákladné auto
Preprava od 1-kusu     
od 35 €
2 pracovníci + nákladné auto

Cena zahrňuje:

* Dvoch pracovníkov, sťahovacie vozidlo, prepravu nábytku v rámci pobočky, baliace práce, montáž a demontáž nábytku, manipuláciu a nosenie po schodoch (žiadne príplatky za poschodia). Cena neobsahuje dopravu mimo mesta (0,65 €/km), baliaci materiál, sťahovanie ťažkých bremien, a poplatok za objem nábytku (6m3/30 €). Každý pracovník naviac potrebný k sťahovaniu / vypratávaniu je spoplatnený sumou 15 €/hod. V prípade len vynášania nábytku v rámci budovy platí sa výjazd 30€. Minimálna cena sťahovania / vypratania je 50 €.

-Neváhajte nám zavolať-

sme tu pre Vás aj cez víkend

-Hovoria za nás zákazníci-

Sťahovanie EXTRA môžem odporučiť každému ,kto potrebuje sťahovanie firmy v Bratislave. Došli presne podľa dohody a boli maximálne opatrní.

-Marika,Bratislava

Veľmi sa mi páčila rýchlosť s akou presťahovali celú kanceláriu, a samozrejme aj cena sťahovania bola super.Skvelí chlapci.Odporúčam všetkým Sťahovanie Extra“

-Andrea,Senec

Potrebovali sme vypratať kancelársky nábytok súrne. Došli už na druhý deň a vypratali kanceláriu rýchlo za super cenu. Boli sme s nimi veľmi spokojní. Ak niekto potrebuje rýchle vypratávanie nábytku nech zavolá Sťahovanie Extra“

Karol a Janka, Trnava

-Výhody Sťahovania Extra-

  • Nosenie nábytku po schodoch zadarmo
  • Víkendy bez príplatku
  • Obhliadka priestorov zadarmo
  • Sme skúsený tím sťahovákov
  • Cenová ponuka na mieru zadarmo
  • Pracujeme non-stop
  • S nami sa dá vždy dohodnúť

Nenaťahujte sa s tým sami… Nechajte to na nás!

Pre nezáväznú cenovú ponuku vyplňte kontaktný formulár