Postup sťahovania v Bratislave

 

 Ponúkame sťahovanie bytov Bratislava, sťahovanie firiem Bratislava, alebo sťahovanie domov v Bratislave. Sťahovaniu a preprave nábytku pristupujeme stále rovnako. Sťahovanie Bratislava prebieha nasledovne:

1. Vypracovanie cenovej ponuky na sťahovanie Bratislava.
Ak potrebujete krabice na sťahovanie  privezieme ich zadarmo.
Ak sa jedná o sťahovanie na prvom, alebo ôsmom poschodí u nás sa cena sťahovania bytu nemení. Príplatok za poschodia neúčtujeme.

2.  Po vzájomnej dohode vždy dorazíme na adresu sťahovania nábytku a vecí presne na čas. Sťahovacie auto pristavíme na bezpečné miesto.

3.  Nábytok vždy obalíme baliacim materiálom, aby sa predišlo poškodeniu pri sťahovaní. Ponúkame aj demontáž nábytku, ak je to potrebné. Opatrne vynesieme nábytok, spotrebiče a veci. Uložíme ich tak aby preprava nábytku bola bezpečná.

4.  Po príchode na adresu nábytok a osobné veci znovu opatrne vynesieme do bytu alebo domu.

5.  Nábytok rozložíme na vami vybrané miesto. Ak predtým bola poskytnutá demontáž nábytku, tak podľa potreby urobíme montáž nábytku.

6.  Obaľovací materiál zoberieme a ekologický zlikvidujeme na zbernom dvore. Po krabice na sťahovanie dôjdeme po dohode.

7.  Ak potrebujete odviezť starý nábytok poskytujeme aj službu vypratávanie bytov Bratislava, alebo odvoz starého nábytku Bratislava už od jedného kusu.

Našou prioritou je vaša spokojnosť so sťahovacou službou Bratislava- Sťahovanie Extra. Ponúkame profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby v Bratislave a okolí.
Kontaktujte nás a dostanete najlacnejšie sťahovanie bytov v Bratislave. 

Pristavenie vozidla

sťahovacie auto-sťahovanie extra

Balenie nábytku

balenie nábytku

Znášanie a vynášanie

vynášanie nábytku

Ukladanie nábytku

sťahovanie nábytku

Montáž a demontáž

demontáž nábytku